Chrono XL

Колекција
Chono XL
Куќиште
Челик 316 L
Ремче
Кожа
Стакло
Сафир
Дијаметар на куќиште
45 mm
Механизам
Кварцен
Водоотпорност
100 m
Материјал
Големина
Цена
21,000 ден